OUTLET

Adminisztrációs kártya 50 db-os

Cikkszám: 7693
További képek

a játékvezetői mérkőzés jegyzetei a futballról 50 db focimeccs jegyzetkártya, 12 x 8 cm, előnyomott, alap nélkül írható. 1. Az eleje Játékmenet bejegyzések Hazai és vendégcsapat, mezszínek, kezdőrúgás, mérkőzés eleje és vége, valamint hosszabbítás Félidő és végeredmény, legfeljebb 20 gól, beleértve a játékpercet, a gólszerzőket és a gól típusát (gól, öngól vagy büntetőrúgás) Sok hely a jegyzeteknek 2. A hátsó - hazai és vendégcsapatokra osztva Új! Összesen akár hét cserejátékos is megadható – lényegesen több, mint korábban! Új! Akár 4 játékoscsere - D-fiataloknak megfelelő! Csapatalakítás és személyi büntetés "Nem." - 11-ig hátra nem. a kezdőcsapat - 7 cserejátékos "Min. GK" - játékperc figyelmeztetés (sárga lap) "G/R - ZS" - játékperc sárga-piros lapért (felnőttek) vagy időbüntetés (fiatalkorúak) "Min. RK" - játékperc végleges kizáráshoz (piros lap) játékoscsere – Min. - A váltás játékpercének jelzése "Nem. Nemért." - Hátlap jelzése sz. a cserében részt vevő játékosok közül